Co je to?
Definice výrazu, termínu Resumé. Co znamená odborný pojem Resumé z kategorie Literatura?

Co je to Resumé? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Resumé

Resumé je shrnutí, souhrn. Může se jednat o stručný obsah nějakého článku nebo rozsáhlejšího textu, vědecké práce a podobně. Podává rychlou a přehlednou informaci o obsahu a hlavních myšlenkách tohoto textu. Často se nahrazuje výrazem abstrakt.
Resumé může být také profesní životopis, zestručněný maximálně na jednu stranu, bývá mnohem kratší než klasické CV. Výraz se užívá také v přeneseném smyslu jako výsledek nějaké práce nebo jednání.


Co je to Resumé? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Resumé. Co znamená odborný pojem Resumé z kategorie Literatura?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Resumé doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Resumé se nachází v sekci Literatura

Klíčová slova: co je to Resumé?, Resumé, terminologie, popis, informace, význam slova, co znamená, heslo, Literatura, co to je, terminus technicus, wiki, slovo, význam, formulace, význam pojmu, synonymum, odborný výraz


Pojem Resumé je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Resumé ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Resumé na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Resumé ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Resumé ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Resumé ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Resumé na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Resumé například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Resumé? resp. co to je Resumé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resumé, odpověď na dotaz co je to Resumé?. Víte např. kdo to je Bačkora? Znáte a víte kdo je Martin Konvička? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Literatura. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.