Co je to?
Definice výrazu, termínu Flegmóna. Co znamená odborný pojem Flegmóna z kategorie Lékařství?

Co je to Flegmóna? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Flegmóna

Jakýkoliv neohraničený bakteriální zánět v měkkých tkáních těla se nazývá flegmóna. Zánět se projevuje v končetinách a velice rychle postupuje. V mnoha případech se spolu s flegmónou dostavuje horečka. Nutná je léčba za pomoci antibiotik nebo dokonce chirurgické řešení. Pokud by pacient zanedbal léčení, pravděpodobně by o končetinu přišel.


Co je to Flegmóna? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Flegmóna. Co znamená odborný pojem Flegmóna z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Flegmóna můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Flegmóna je v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, co znamená, popis, Lékařství, informace, co to je, slovník, odborné názvosloví, názvosloví, slovo, definice, wiki, Lékařství, formulace, termín, terminus technicus, vysvětlení


Pojem Flegmóna je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Flegmóna

Vyhledat pojem Flegmóna ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Flegmóna ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flegmóna ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Flegmóna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Flegmóna na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flegmóna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Flegmóna například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Flegmóna? resp. jaký je přesný význam slova Flegmóna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flegmóna, odpověď na dotaz co je to Flegmóna?. Víte např. kdo to je Warren Buffett? Znáte a víte kdo je Quasimodo? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde