Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vodnice. Co znamená pojem Vodnice z kategorie Kultura?

Co to je Vodnice? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Vodnice?

Vodnice, jinak také brukev řepák vodnice, je druh kořenové zeleniny, která je pěstována pro chutné bulvy, popřípadě i listy. Vodnice má chuť připomínající kedlubnu nebo křen. Je jemná s mírně štiplavou příchutí.
Pokud je použita v kombinaci s dalšími potravinami, štiplavou chuť zcela ztratí. Jedná se o tradiční zeleninu, ještě před rozšířením brambor byla v Evropě významnou složkou stravy.


Co je to Vodnice? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Vodnice. Co znamená pojem Vodnice z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Vodnice? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vodnice patří do sekce Kultura

Klíčová slova: pojem, odborné názvosloví, lexikon, definice pojmu, význam pojmu, význam slova, informace, vysvětlení, názvosloví, slovník, formulace, termín, Kultura, odborný výraz, přesný výraz, terminus technicus, definice, wiki


Pojem Vodnice je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Vodnice na Google.cz

Zkusit najít heslo Vodnice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Vodnice ve Wikislovníku

Najít termín Vodnice ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vodnice ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Vodnice ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vodnice například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Vodnice? resp. jaká je definice termínu Vodnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vodnice, odpověď na dotaz co je to Vodnice?. Víte např. kdo to je Vyžle? Znáte a víte kdo je Elon Musk? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?