Co je to?
Výraz, termín, definice slova Žinčica. Co znamená odborný pojem Žinčica z kategorie Jídlo?

Co je to Žinčica? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Žinčica

Při výrobě bryndzy lze jako meziprodukt získat žinčicu. Jde o tradiční slovenský kefírový nápoj vyráběný z ovčího mléka. Původ slova najdeme v rumunštině. Žinčica se typicky servíruje spolu s bryndzovými haluškami. Obsahuje v sobě poměrně velké množství mikroorganismů, které jsou příznivé pro funkci lidského těla.


Co je to Žinčica? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Žinčica. Co znamená odborný pojem Žinčica z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Žinčica? s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Žinčica je v sekci Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, Jídlo, terminus technicus, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, heslo, slovník, wiki, odborné názvosloví, co znamená, popis, význam pojmu, Jídlo, lexikon, synonymum, definice pojmu, co je to Žinčica?


Pojem Žinčica je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Žinčica ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Žinčica ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žinčica ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Žinčica ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Žinčica na Youtube

Zkusit najít slovo Žinčica ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žinčica například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Žinčica? resp. co to je Žinčica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žinčica, odpověď na dotaz co je to Žinčica?. Víte např. kdo to je Budovatel? Znáte a víte kdo je Archanděl Gabriel? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.