Co je to?
Odborný výraz, definice slova Žinčica. Co znamená pojem Žinčica z kategorie Jídlo?

Co je to Žinčica? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Žinčica?

Při výrobě bryndzy lze jako meziprodukt získat žinčicu. Jde o tradiční slovenský kefírový nápoj vyráběný z ovčího mléka. Původ slova najdeme v rumunštině. Žinčica se typicky servíruje spolu s bryndzovými haluškami. Obsahuje v sobě poměrně velké množství mikroorganismů, které jsou příznivé pro funkci lidského těla.


Co je to Žinčica? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Žinčica. Co znamená pojem Žinčica z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Žinčica můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Žinčica je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: terminologie, Jídlo, odborné názvosloví, co znamená, definice pojmu, co to je, wiki, popis, heslo, význam, terminus technicus, význam slova, lexikon, formulace, odborný výraz, význam pojmu, pojem, přesný význam


Pojem Žinčica je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Žinčica

Zkusit najít heslo Žinčica ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Žinčica na Google.cz

Hledat videa s názvem Žinčica na Youtube

Vyhledat termín Žinčica ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Žinčica ve Wikipedii

Najít pojem Žinčica ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žinčica například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Žinčica? resp. co přesně znamená slovo Žinčica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žinčica, odpověď na dotaz co je to Žinčica?. Víte např. kdo to je Gérard Depardieu? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?