Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Jídlo?

Co je to Zelená káva? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zelená káva?

Zelená káva se připravuje z nepražených kávových zrn. Při užívání v pokrmech nebo nápojích zmenšuje zelená káva pocit hladu. Omezuje se chuť na sladkosti a také k větší konzumaci potravin. Při pravidelné konzumaci zrychluje zelená káva metabolizmus a čistí organizmus od škodlivin.
Zelená káva obsahuje kofein, zvyšuje energii i vitalitu. Protože se nepraží, neobsahuje některé látky s negativním vlivem, které lze nalézt v pražené kávě.


Co je to Zelená káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zelená káva. Co znamená odborný pojem Zelená káva z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zelená káva s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zelená káva se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovník, přesný výraz, názvosloví, Zelená káva, synonymum, Jídlo, odborný výraz, význam slova, co to je, informace, slovo, wiki, co je to Zelená káva?, pojem, co znamená, heslo, definice pojmu, význam pojmu


Pojem Zelená káva je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Zelená káva? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Zelená káva jako lék na hubnutí byla poprvé představena v americkém pořadu Dr. Oz Show, kde byla prezentována její zázračnost díky kyselině chlorogenové, která zrychluje metabolismus. Toto tvrzení nicméně není potvrzeno žádnými výzkumy, obecně existují stovky látek, které urychlují tělesný metabolismus, ale to neznamená, že mají měřitelný vliv na hubnutí. Naopak podle Americké chemické společnosti zelená káva zvyšuje odolnost vůči inzulínu (první stádium cukrovky 2. typu), a přispívá k ztučnění jater a zvýšení krevního tlaku.

Další možné informační zdroje

Najít pojem Zelená káva ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Zelená káva ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Zelená káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Zelená káva na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zelená káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Zelená káva na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zelená káva například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Zelená káva? resp. co znamená Zelená káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zelená káva, odpověď na dotaz co je to Zelená káva?. Víte např. kdo to je Pavel Bělobrádek? Znáte a víte kdo je Pipina? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Zelená káva i v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?