Co je to?
Definice výrazu, termínu Salajka. Co znamená odborný pojem Salajka z kategorie Jídlo?

Co je to Salajka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Salajka?

Salajka je pojem s více významy. Může se jednat o poutní místo v blízkosti Třince, potok, který protéká obcí Dambořice, slovenské označení kypřicího prášku nebo národní přírodní rezervaci poblíž obce Bílá u Frýdku – Místku. Toto chráněné území je ve správě CHKO Beskydy. Chráněn je zde jedlobukový prales poblíž horského sedla Bumbálka na česko-slovenské hranici. Nachází se zde také nejvzdálenější bod od moře v ČR.


Co je to Salajka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Salajka. Co znamená odborný pojem Salajka z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Salajka doporučujeme sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Salajka se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: formulace, Salajka, slovo, synonymum, Jídlo, význam pojmu, definice pojmu, terminologie, heslo, přesný význam, informace, co to je, popis, co znamená, význam slova, pojem, odborný výraz, odborné názvosloví


Pojem Salajka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Salajka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Salajka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Salajka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Salajka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Salajka na Google.cz

Najít termín Salajka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Salajka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Salajka? resp. co to je Salajka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salajka, odpověď na dotaz co je to Salajka?. Víte např. kdo to je Kovář? Znáte a víte kdo je Daniel Dočekal? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Salajka hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?