Co je to?
Definice výrazu Pastis. Co znamená odborný pojem Pastis z kategorie Jídlo?

Co to je Pastis? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Pastis?

Francie světu dala hned několik zajímavých alkoholických nápojů, mezi něž patří i pastis. Jedná se o francouzský národní nápoj vyráběný z anýzu. Na trh byl uveden v době, kdy bylo zakázáno prodávat absint. Konkrétně se na trhu poprvé objevil v roce 1932.
Obvykle se jedná o čirou tekutinu s jantarovou barvou, která se ovšem při smíchání s vodou přemění na mléčně bílou. Nápoj obsahuje 40% alkoholu. Pastis vyrábí různé firmy, mezi nejznámější patří Pernod, Ricard, Le Pontarlier, Janot, Duval či Pastouret.


Co je to Pastis? Význam slova, termín, Definice výrazu Pastis. Co znamená odborný pojem Pastis z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Pastis s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pastis se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, formulace, odborné názvosloví, význam pojmu, heslo, definice, co to je, co znamená, synonymum, slovník, pojem, význam, definice pojmu, popis, přesný význam, co je to Pastis?, terminus technicus


Pojem Pastis je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Pastis na Youtube

Hledat pojem Pastis ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pastis ve Wikimedia Commons

Hledat termín Pastis ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Pastis ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Pastis na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastis například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Pastis? resp. co znamená slovo Pastis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pastis, odpověď na dotaz co je to Pastis?. Víte např. kdo to je Petr Gazdík? Znáte a víte kdo je Eunuch? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?