Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pastis. Co znamená pojem Pastis z kategorie Jídlo?

Co je to Pastis? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Pastis

Francie světu dala hned několik zajímavých alkoholických nápojů, mezi něž patří i pastis. Jedná se o francouzský národní nápoj vyráběný z anýzu. Na trh byl uveden v době, kdy bylo zakázáno prodávat absint. Konkrétně se na trhu poprvé objevil v roce 1932.
Obvykle se jedná o čirou tekutinu s jantarovou barvou, která se ovšem při smíchání s vodou přemění na mléčně bílou. Nápoj obsahuje 40% alkoholu. Pastis vyrábí různé firmy, mezi nejznámější patří Pernod, Ricard, Le Pontarlier, Janot, Duval či Pastouret.


Co je to Pastis? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pastis. Co znamená pojem Pastis z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Pastis? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Pastis je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Pastis, heslo, význam slova, přesný výraz, Jídlo, slovník, význam, definice, lexikon, popis, odborný výraz, přesný význam, co znamená, pojem, terminologie, význam pojmu, odborné názvosloví, formulace


Pojem Pastis je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pastis zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Pastis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Pastis ve Wikipedii

Najít výraz Pastis na Google.cz

Vyhledat výraz Pastis ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Pastis ve Wikislovníku

Vyhledat termín Pastis ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastis například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Pastis? resp. co to je Pastis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pastis, odpověď na dotaz co je to Pastis?. Víte např. kdo to je Sebastian Navrátil? Znáte a víte kdo je Melancholik? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pastis v jiné sekci než Jídlo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.