Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pastis. Co znamená pojem Pastis z kategorie Jídlo?

Co je to Pastis? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Pastis

Francie světu dala hned několik zajímavých alkoholických nápojů, mezi něž patří i pastis. Jedná se o francouzský národní nápoj vyráběný z anýzu. Na trh byl uveden v době, kdy bylo zakázáno prodávat absint. Konkrétně se na trhu poprvé objevil v roce 1932.
Obvykle se jedná o čirou tekutinu s jantarovou barvou, která se ovšem při smíchání s vodou přemění na mléčně bílou. Nápoj obsahuje 40% alkoholu. Pastis vyrábí různé firmy, mezi nejznámější patří Pernod, Ricard, Le Pontarlier, Janot, Duval či Pastouret.


Co je to Pastis? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Pastis. Co znamená pojem Pastis z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pastis je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: informace, slovník, Jídlo, definice pojmu, odborný výraz, Pastis, slovo, termín, terminologie, co je to Pastis?, co to je, přesný význam, Jídlo, přesný výraz, význam pojmu, formulace, synonymum, heslo


Pojem Pastis je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pastis v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Pastis ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Pastis ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Pastis na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Pastis ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Pastis ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Pastis ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastis například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Pastis? resp. co přesně označuje termín Pastis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pastis, odpověď na dotaz co je to Pastis?. Víte např. kdo to je Psychoterapeut? Znáte a víte kdo je Melancholik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.