Co je to?
Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Jídlo?

Co je to Frisco? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Frisco?

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Frisco s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Frisco se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam slova, slovo, popis, co znamená, slovník, formulace, definice pojmu, Jídlo, význam, přesný výraz, Jídlo, co to je, termín, terminus technicus, odborné názvosloví, definice, pojem, heslo


Pojem Frisco je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Frisco ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Frisco ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Frisco ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Frisco na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frisco ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Frisco ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Frisco? resp. co znamená výraz Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Nunvář? Znáte a víte kdo je Michal Viewegh? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.