Co je to?
Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Jídlo?

Co je to Campari? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Campari?

Campari je název alkoholického nápoje, pocházejícího z Itálie. Klasický nápoj červené barvy je řazen mezi kořeněné hořké lihoviny. Jeho základem jsou bylinné výtažky. Recept je tajný a složitý, obsahuje kromě jiného 86 bylin. Campari má 25% alkoholu, červenou barvu získal nápoj z barviva z hmyzu červce.
Campari bylo vyrobeno již v roce 1860, jeho autorem byl hostinský Caspar David Campari. Značka campari je známá a oblíbená celosvětově, nápoj se vyváží do více než 190 zemí.


Co je to Campari? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Campari patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: formulace, synonymum, význam, popis, slovo, odborné názvosloví, informace, přesný význam, odborný výraz, názvosloví, co je to Campari?, pojem, lexikon, terminus technicus, terminologie, wiki, co to je, Campari


Pojem Campari je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Campari zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Campari ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Campari ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Campari ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Campari ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Campari ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Campari na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Campari například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Campari? resp. co znamená Campari? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Campari, odpověď na dotaz co je to Campari?. Víte např. kdo to je Švagrová? Znáte a víte kdo je Guma? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.