Co je to?
Definice výrazu, termínu Aperol. Co znamená odborný pojem Aperol z kategorie Jídlo?

Co je to Aperol? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Aperol?

Aperol je název pomerančového aperitivu s hořkosladkou chutí. Jedná se o hořký likér – kořeněný bitter- s nízkým obsahem alkoholu. Aperol má oranžovou pomerančovou barvu, kterou si zachovává přitažlivou barvu i v míchaných nápojích, do kterých je použit, např. v oblíbeném střiku Aperol Spritz.
Aperol pochází z Itálie, vyrábí se z rebarbory, hořce, vonných bylin a pomerančového výtažku. Recept na jeho výrobu se od prvopočátků nezměnil a je přísně střežen.


Co je to Aperol? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aperol. Co znamená odborný pojem Aperol z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Aperol? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aperol se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, formulace, informace, termín, význam slova, Jídlo, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, co znamená, terminus technicus, heslo, přesný význam, terminologie, názvosloví, slovník, význam pojmu


Pojem Aperol je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Aperol na Youtube

Vyhledat heslo Aperol ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aperol ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Aperol na Google.cz

Zkusit najít slovo Aperol ve Wikipedii

Vyhledat termín Aperol ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aperol například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Aperol? resp. co znamená slovo Aperol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aperol, odpověď na dotaz co je to Aperol?. Víte např. kdo to je Tatar? Znáte a víte kdo je Brepta? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.