Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Co to je Satisfakce? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Satisfakce?

Satisfakce znamená zadostiučinění. Pocit satisfakce můžeme zažít, když nás někdo ocení např. za dobře odvedenou práci (nedělali jsme něco zbytečně či samoúčelně), ale i tehdy, pokud se někomu pomstíme, protože jsme s ním měli tzv. nevyrovnané účty (někdo se k nám zachoval dle našeho názoru nespravedlivě, křivdil nám). Jak vyplývá z uvedených příkladů, satisfakce nemusí být vždy jen pozitivním pocitem.


Co je to Satisfakce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Satisfakce patří do kategorie Filozofie

Klíčová slova: co znamená, heslo, vysvětlení, terminus technicus, Filozofie, odborný výraz, slovník, informace, význam slova, význam pojmu, lexikon, definice, co je to Satisfakce?, definice pojmu, termín, přesný výraz, co to je, slovo


Pojem Satisfakce je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Satisfakce ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Satisfakce ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Satisfakce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Satisfakce ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Satisfakce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Satisfakce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Satisfakce například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Satisfakce? resp. co přesně označuje termín Satisfakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Satisfakce, odpověď na dotaz co je to Satisfakce?. Víte např. kdo to je Andělíčkářka? Znáte a víte kdo je Daniel Craig? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Filozofie. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.