Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Co to je Satisfakce? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Satisfakce

Satisfakce znamená zadostiučinění. Pocit satisfakce můžeme zažít, když nás někdo ocení např. za dobře odvedenou práci (nedělali jsme něco zbytečně či samoúčelně), ale i tehdy, pokud se někomu pomstíme, protože jsme s ním měli tzv. nevyrovnané účty (někdo se k nám zachoval dle našeho názoru nespravedlivě, křivdil nám). Jak vyplývá z uvedených příkladů, satisfakce nemusí být vždy jen pozitivním pocitem.


Co je to Satisfakce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Satisfakce? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Satisfakce je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: co je to Satisfakce?, co znamená, definice pojmu, informace, co to je, odborné názvosloví, slovo, přesný výraz, heslo, Filozofie, přesný význam, wiki, význam slova, vysvětlení, terminus technicus, význam pojmu, termín, názvosloví


Pojem Satisfakce je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Satisfakce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Satisfakce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Satisfakce ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Satisfakce na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Satisfakce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Satisfakce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Satisfakce například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Satisfakce? resp. co vlastně znamená slovo Satisfakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Satisfakce, odpověď na dotaz co je to Satisfakce?. Víte např. kdo to je Zbyněk Stanjura? Znáte a víte kdo je Eva Decastelo? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Filozofie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.