Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Co to je Satisfakce? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Satisfakce?

Satisfakce znamená zadostiučinění. Pocit satisfakce můžeme zažít, když nás někdo ocení např. za dobře odvedenou práci (nedělali jsme něco zbytečně či samoúčelně), ale i tehdy, pokud se někomu pomstíme, protože jsme s ním měli tzv. nevyrovnané účty (někdo se k nám zachoval dle našeho názoru nespravedlivě, křivdil nám). Jak vyplývá z uvedených příkladů, satisfakce nemusí být vždy jen pozitivním pocitem.


Co je to Satisfakce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Satisfakce můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Satisfakce je v sekci Filozofie

Klíčová slova: co znamená, Filozofie, Filozofie, přesný výraz, termín, slovník, wiki, formulace, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, odborné názvosloví, význam, Satisfakce, pojem, definice, heslo, popis


Pojem Satisfakce je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Satisfakce zkuste tyto odkazy

Zkusit najít pojem Satisfakce ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Satisfakce ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Satisfakce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Satisfakce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Satisfakce ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Satisfakce ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Satisfakce například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Satisfakce? resp. co přesně znamená slovo Satisfakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Satisfakce, odpověď na dotaz co je to Satisfakce?. Víte např. kdo to je Finanční poradce? Znáte a víte kdo je Eva Decastelo? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Filozofie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.