Co je to?
Definice výrazu AGROFERT. Co znamená odborný pojem AGROFERT z kategorie Ekonomie?

Co to je AGROFERT? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu AGROFERT?

AGROFERT je název mezinárodního koncernu, založeného v roce 1993 Andrejem Babišem. V současnosti má společnost více než 250 podniků v oborech zemědělství, chemie, potravinářství, lesnictví, dřevařství, dopravy, obnovitelných zdrojů a také médií.
AGROFERT působí v 18 zemích a 4 kontinentech, pracuje zde téměř 35 000 zaměstnanců. Daňovou povinnost plní společnost v České republice a zde také podporuje neziskové organizace i správu a školství.


Co je to AGROFERT? Význam slova, termín, Definice výrazu AGROFERT. Co znamená odborný pojem AGROFERT z kategorie Ekonomie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem AGROFERT je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice pojmu, význam slova, co znamená, Ekonomie, terminologie, vysvětlení, AGROFERT, lexikon, popis, Ekonomie, termín, význam, názvosloví, slovník, formulace, přesný výraz, wiki


Pojem AGROFERT je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem AGROFERT na Youtube

Najít výraz AGROFERT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo AGROFERT ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín AGROFERT na Google.cz

Zkusit najít termín AGROFERT ve vyhledávači Qwant

Najít heslo AGROFERT ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo AGROFERT například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to AGROFERT? resp. jaký je přesný význam slova AGROFERT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AGROFERT, odpověď na dotaz co je to AGROFERT?. Víte např. kdo to je Finanční arbitr? Znáte a víte kdo je Tichý blázen? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Ekonomie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.