Co je to?
Definice výrazu AGROFERT. Co znamená odborný pojem AGROFERT z kategorie Ekonomie?

Co to je AGROFERT? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu AGROFERT

AGROFERT je název mezinárodního koncernu, založeného v roce 1993 Andrejem Babišem. V současnosti má společnost více než 250 podniků v oborech zemědělství, chemie, potravinářství, lesnictví, dřevařství, dopravy, obnovitelných zdrojů a také médií.
AGROFERT působí v 18 zemích a 4 kontinentech, pracuje zde téměř 35 000 zaměstnanců. Daňovou povinnost plní společnost v České republice a zde také podporuje neziskové organizace i správu a školství.


Co je to AGROFERT? Význam slova, termín, Definice výrazu AGROFERT. Co znamená odborný pojem AGROFERT z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz AGROFERT patří do kategorie Ekonomie

Klíčová slova: termín, význam, synonymum, terminologie, terminus technicus, pojem, odborný výraz, Ekonomie, co to je, Ekonomie, přesný význam, popis, lexikon, význam slova, význam pojmu, odborné názvosloví, slovo, vysvětlení


Pojem AGROFERT je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo AGROFERT na Google.cz

Vyhledat slovo AGROFERT ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz AGROFERT ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo AGROFERT ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem AGROFERT ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AGROFERT ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo AGROFERT například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo AGROFERT? resp. co vlastně znamená slovo AGROFERT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AGROFERT, odpověď na dotaz co je to AGROFERT?. Víte např. kdo to je Konduktér? Znáte a víte kdo je Petr Kolář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Ekonomie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.