Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Xoxo. Co znamená pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Co to je Xoxo? Význam slova

Co znamená termín Xoxo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

1. V tomto případě se nejedná o klasickou zkratku, ale o skupinu symbolů, tedy o křížky a kolečka. Křížek značí polibek, kroužek znamená obejmutí. Je to tedy grafické a univerzálně srozumitelné vyjádření fráze "objímám tě a líbám", se kterou se lze setkat v závěru dopisů (zejména dříve), v mailech, chatech nebo diskuzích na internetu v dnešní době. Zajímavé je, že to není žádný "moderní" vynález jako např. smajlíky, ale XOXO vychází z křesťanských symbolů užívaných v korespondenci ve středověku. Křížek označoval upřímnost, víru a čest a kroužek coby polibek znovu stvrzoval význam křížku.
2. V počítačové terminologii je XOXO zkratkou termínu "eXtensible Open XHTML Outlines".

Význam slova, termín, co je to Xoxo? Odborný termín, výraz, slovo Xoxo. Co znamená pojem Xoxo z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Xoxo? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Xoxo je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, Xoxo, termín, přesný výraz, popis, slovník, formulace, definice, co znamená, synonymum, wiki, význam, co to je, slovo, Zkratky, Xoxo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Xoxo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Xoxo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Xoxo, odpověď na dotaz co je to Xoxo?. Víte např. kdo to je OSVČ? Znáte a víte kdo je Sketa? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Xoxo hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?