Co je to?
Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Co je to WTF? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu WTF

WTF je slangová internetová zkratka, která se řadí k vulgárním výrazům. Její využití je tedy omezené, nevyužívá se v běžné úřední a společenské komunikaci. Mezi mládeží se jedná o módní a běžnou zkratku.
WTF je zkratka z anglického What the fuck? Tedy jednoduše přeloženo Co to ku**a je? V internetové komunikaci se využívá jako výraz údivu místo klasické otázky Co to má znamenat?

Význam slova, termín, co je to WTF? Výraz, termín, definice slova WTF. Co znamená odborný pojem WTF z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín WTF? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo WTF se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: WTF, slovník, pojem, přesný význam, heslo, slovo, synonymum, Zkratky, co znamená, definice, význam, co to je, význam slova, Zkratky, význam pojmu, formulace

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova WTF? resp. jaký je přesný význam slova WTF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WTF, odpověď na dotaz co je to WTF?. Víte např. kdo to je Robert Fisk? Znáte a víte kdo je Bůh? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.