Co je to?
Definice výrazu, termínu VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Co je to VIP? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu VIP

VIP je zkratkou anglického sousloví "very important person" - tedy velmi důležitá osoba. Může se jednat o někoho z politiky, vysokého managementu anebo (a to asi především) z oblasti showbusinessu. Termín VIP označuje něco exkluzívního, vyhrazeného pouze dané skupině, nikoliv běžným lidem. Kvalitě takových služeb obvykle odpovídá i jejich cena.

Význam slova, termín, co je to VIP? Definice výrazu, termínu VIP. Co znamená odborný pojem VIP z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text VIP s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo VIP se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: synonymum, heslo, slovo, Zkratky, význam pojmu, pojem, termín, VIP, definice, formulace, slovník, co to je, význam, Zkratky, vysvětlení, přesný význam

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu VIP můžete dozvědět následující

VIP je zkratka z angličtiny. Znamená „very important person“, v překladu „velmi důležitá osoba“.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je VIP? resp. co to je VIP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu VIP, odpověď na dotaz co je to VIP?. Víte např. kdo to je Baron? Znáte a víte kdo je Chalupník? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.