Co je to?
Definice výrazu UNICEF. Co znamená odborný pojem UNICEF z kategorie Zkratky?

Co to je UNICEF? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla UNICEF?

UNICEF je zkratka dětského fondu Organizace spojených národů. Jedná se o nevládní a neziskovou organizaci, která vznikla v roce 1946. Hlavní sídlo této humanitární organizace je v New Yorku, zastoupení má UNICEF v cca 160 zemích.
Hlavní náplní práce této organizace je chránit a zlepšovat podmínky pro život dětí a podporovat jejich rozvoj. UNICEF vznikl z původní součásti Organizace spojených národů s názvem Mezinárodní dětský fond neodkladné pomoci.

Význam slova, termín, co je to UNICEF? Definice výrazu UNICEF. Co znamená odborný pojem UNICEF z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem UNICEF patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, co znamená, slovník, formulace, heslo, definice, popis, slovo, přesný výraz, UNICEF, UNICEF, význam pojmu, význam, pojem, vysvětlení, informace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova UNICEF? resp. jaká je definice termínu UNICEF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UNICEF, odpověď na dotaz co je to UNICEF?. Víte např. kdo to je Workoholik? Znáte a víte kdo je Kastelán? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?