Co je to?
Definice odborného termínu, slova UFO. Co znamená pojem UFO z kategorie Zkratky?

Co je to UFO? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova UFO

UFO je zkratka anglického sousloví Unidentified Flying Objects, česky neidentifikovatelné létající předměty. Jedná se o jevy pozorované na obloze, pro něž neexistuje jednoznačné vysvětlení. Tradičně mívá UFO podobu létajících talířů a bývá vztahováno k mimozemským civilizacím. Některá pozorování UFO mohou mít na svědomí např. méně časté meteorologické jevy (čočkovitý tvar mraků) nebo testy nějakých nových, veřejnosti neznámých armádních technologií, např. letadel.

Význam slova, termín, co je to UFO? Definice odborného termínu, slova UFO. Co znamená pojem UFO z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova UFO sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz UFO patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, formulace, Zkratky, co to je, co znamená, význam pojmu, heslo, Zkratky, pojem, přesný výraz, slovník, UFO, význam slova, vysvětlení, význam, popis

Co označuje termín UFO? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

UFO (z anglického Unidentified Flying Object = neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy pozorovatel hlásí situaci, ve které pozoroval na obloze předmět, jehož podstatu není schopen racionálně vysvětlit. Lidově je tento jev často označován jako pozorování „létajících talířů/velkých zvláštních objektů“. Britské ministerstvo obrany při výzkumu těchto jevů po roce 1996 používalo označení UAP (Unidentified Aerial Phenomena), protože označení UFO bylo již zprofanované.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu UFO? resp. co znamená slovo UFO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UFO, odpověď na dotaz co je to UFO?. Víte např. kdo to je Jiří Dědeček? Znáte a víte kdo je Písničkář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu UFO v jiné sekci než Zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?