Co je to?
Definice výrazu, termínu RIP. Co znamená odborný pojem RIP z kategorie Zkratky?

Co je to RIP? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla RIP?

Při úmrtí se velice často používá zkratka R.I.P. k uctění zemřelého a vyjádření účasti. Zkratka pochází z latinského úsloví Requiescat in pace, což se dá přeložit jako Ať odpočívá v pokoji.
Zkratka RIP se využívá též v informatice, kde se jedná o zkrácení slov Routing Information Protocol, který umožňuje komunikaci mezi směrovači (routery).

Význam slova, termín, co je to RIP? Definice výrazu, termínu RIP. Co znamená odborný pojem RIP z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo RIP patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: heslo, formulace, synonymum, přesný význam, Zkratky, co znamená, popis, informace, přesný výraz, význam, slovník, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, co to je, RIP

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je RIP? resp. jaká je definice slova RIP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu RIP, odpověď na dotaz co je to RIP?. Víte např. kdo to je Topmodelka? Znáte a víte kdo je Sunnita? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.