Co je to?
Odborný výraz, definice slova PSČ. Co znamená pojem PSČ z kategorie Zkratky?

Co je to PSČ? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla PSČ?

PSČ je zkratka pro poštovní směrovací číslo, jednoznačný identifikační údaj v adresách (to je důležité např. tehdy, když mají dvě obce stejný název). PSČ v České republice má pět cifer a lze ho rozdělit na trojčíslí a dvojčíslí. V anglickém jazyce naleznete PSČ pod označením ZIP nebo postcode.

Význam slova, termín, co je to PSČ? Odborný výraz, definice slova PSČ. Co znamená pojem PSČ z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu PSČ sdílejte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo PSČ je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: formulace, přesný význam, co znamená, přesný výraz, význam slova, wiki, pojem, slovo, Zkratky, popis, definice, význam, význam pojmu, synonymum, termín, co to je

Co znamená pojem PSČ? Definice slova, termínu z Wikipedie

Poštovní směrovací číslo (poštovní kód, zkratka PSČ, v angličtině ZIP nebo postcode) se používá v poštovním styku jako součást adresy především pro identifikaci místa doručení při automatizovaném třídění zásilek. Je to číselné označení územního obvodu dodávací (adresní) pošty, případně menšího dodávacího obvodu nebo poštovní přihrádky (P. O. Box).

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova PSČ? resp. co je to PSČ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PSČ, odpověď na dotaz co je to PSČ?. Víte např. kdo to je Cyril Svoboda? Znáte a víte kdo je Rihanna? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.