Co je to?
Definice výrazu PPL. Co znamená odborný pojem PPL z kategorie Zkratky?

Co to je PPL? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova PPL

PPL (Professional Parcel Logistic) je přepravní společnost, která se zabývá přepravou vnitrostátních i mezinárodních zásilek - balíků. Jedná se o původní českou firmu, která vznikla v roce 1995.

Význam slova, termín, co je to PPL? Definice výrazu PPL. Co znamená odborný pojem PPL z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu PPL doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem PPL se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, informace, popis, definice, slovo, Zkratky, PPL, přesný význam, co to je, co znamená, význam, wiki, termín, pojem, Zkratky

Co znamená pojem PPL? Výraz, definice slova z Wikipedie

PPL CZ s.r.o. (zkráceně PPL, též PPL Professional Parcel Logistic) je původně česká firma zabývající se expresní balíkovou a kurýrní přepravou, dále přepravou palet firem a jednotlivců. Vznikla v roce 1995 jako svazek sedmi regionálních dopravců. V roce 2004 došlo k restrukturalizaci, tím vznikla jedna velká firma s odštěpnými závody. O dva roky později jeden ze zakladatelů koupil podíly spoluvlastníků a prodal firmu německé společnosti DHL, divizi Deutsche Post.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to PPL? resp. co se skrývá pod slovem PPL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PPL, odpověď na dotaz co je to PPL?. Víte např. kdo to je Ivana Trumpová? Znáte a víte kdo je Shakira? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín PPL hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.