Co je to?
Definice odborného termínu, slova PIN. Co znamená pojem PIN z kategorie Zkratky?

Co je to PIN? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu PIN

PIN čili osobní identifikační číslo je zkratka z angličtiny – personal identification number. Pomocí tohoto osobního čísla lze potvrdit totožnost. PIN se využívá např. u platebních karet, telefonů, nejrůznějších typů kódů a podobně.
PIN bývá čtyřmístné číslo. To je nutné správně zadat, bez jeho znalosti nelze předmět použít. Většinou je omezen počet pokusů, po několika chybných zadáních se zablokuje.

Význam slova, termín, co je to PIN? Definice odborného termínu, slova PIN. Co znamená pojem PIN z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem PIN s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz PIN patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: slovo, termín, informace, slovník, synonymum, Zkratky, význam pojmu, PIN, co to je, definice, wiki, Zkratky, co znamená, PIN, význam slova, přesný výraz

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo PIN? resp. co označuje slovo PIN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PIN, odpověď na dotaz co je to PIN?. Víte např. kdo to je Roman Šebrle? Znáte a víte kdo je Barbora Špotáková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?