Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Co to je OMG? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova OMG

V internetových diskuzích se pro ukrácení práce používají různé zkratky, na které jsou uživatelé ve většině případů zvyklí a naproto chápou jejich úzus. Jednou z těchto zkratek je i trojice písmenek OMG. Jedná se o zkráceninu tří anglických slov Oh my God, což by se do českého jazyka dalo přeložit jako Ó můj bože.

Význam slova, termín, co je to OMG? Odborný termín, výraz, slovo OMG. Co znamená pojem OMG z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem OMG je v sekci Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, Zkratky, popis, co to je, co znamená, OMG, přesný výraz, termín, význam pojmu, OMG, vysvětlení, pojem, heslo, význam slova, informace, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova OMG? resp. co se přesně ukrývá za slovem OMG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OMG, odpověď na dotaz co je to OMG?. Víte např. kdo to je Milenka? Znáte a víte kdo je Muslim? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín OMG hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.