Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo NGO. Co znamená pojem NGO z kategorie Zkratky?

Co to je NGO? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu NGO

NGO je zkratka sloužící k označení nevládní nebo nestátní neziskové organizace. Zkratka pochází z anglického výrazu Non-Governmental Organization. Znamená to, že organizace byla založena k vykonávání obecně prospěšné činnosti nebo neziskové činnosti vedoucí k soukromému prospěchu a nebyla zřízena žádnou z forem veřejné správy.
Pojem NGO nemá v ČR oficiální právní váhu, setkávat se s ním lze v různých odborných i laických textech.

Význam slova, termín, co je to NGO? Odborný termín, výraz, slovo NGO. Co znamená pojem NGO z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem NGO s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz NGO patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: co to je, wiki, Zkratky, slovník, synonymum, význam slova, přesný výraz, přesný význam, formulace, co znamená, vysvětlení, pojem, slovo, NGO, heslo, informace

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo NGO? resp. jaká je definice termínu NGO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NGO, odpověď na dotaz co je to NGO?. Víte např. kdo to je P.C. Roberts? Znáte a víte kdo je Petr Fiala? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.