Co je to?
Definice výrazu, termínu NASA. Co znamená odborný pojem NASA z kategorie Zkratky?

Co je to NASA? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu NASA?

NASA je zkratka pro Národní úřad pro letectví a kosmonautiku. Samotný název se postupem let stal symbolem amerického vesmírného programu. Vznik této instituce podnítily nejen vědecké cíle, ale také soupeření mezi Amerikou a Ruskem. Mezi největší úspěchy NASA patří vyslání družic, přistání sond na jiných planetách a také přistání prvního člověka na Měsíci.
Program průzkumu vesmíru pokračuje nadále s pomocí nejnovější techniky – Hubbleova teleskopu, robotických vozítek a sond, které se dostávají až na hranice sluneční soustavy. NASA zpětně i zkoumá děje na Zemi při pohledu z vesmíru a do budoucna se bude zabývat i komerčními lety.

Význam slova, termín, co je to NASA? Definice výrazu, termínu NASA. Co znamená odborný pojem NASA z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova NASA? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín NASA je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: synonymum, termín, Zkratky, wiki, NASA, význam pojmu, NASA, slovník, formulace, vysvětlení, co znamená, co to je, význam, popis, pojem, Zkratky

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená NASA? resp. co vlastně znamená slovo NASA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NASA, odpověď na dotaz co je to NASA?. Víte např. kdo to je Miloš Forman? Znáte a víte kdo je Personalista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.