Co je to?
Definice výrazu, termínu NASA. Co znamená odborný pojem NASA z kategorie Zkratky?

Co je to NASA? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu NASA

NASA je zkratka pro Národní úřad pro letectví a kosmonautiku. Samotný název se postupem let stal symbolem amerického vesmírného programu. Vznik této instituce podnítily nejen vědecké cíle, ale také soupeření mezi Amerikou a Ruskem. Mezi největší úspěchy NASA patří vyslání družic, přistání sond na jiných planetách a také přistání prvního člověka na Měsíci.
Program průzkumu vesmíru pokračuje nadále s pomocí nejnovější techniky – Hubbleova teleskopu, robotických vozítek a sond, které se dostávají až na hranice sluneční soustavy. NASA zpětně i zkoumá děje na Zemi při pohledu z vesmíru a do budoucna se bude zabývat i komerčními lety.

Význam slova, termín, co je to NASA? Definice výrazu, termínu NASA. Co znamená odborný pojem NASA z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem NASA se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem NASA je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: synonymum, wiki, popis, NASA, vysvětlení, co znamená, popis, slovo, informace, význam pojmu, termín, přesný význam, co to je

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to NASA? resp. jaký je význam slova NASA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NASA, odpověď na dotaz co je to NASA?. Víte např. kdo to je Ichtyl? Znáte a víte kdo je Bazilišek? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.