Co je to?
Definice výrazu, termínu NASA. Co znamená odborný pojem NASA z kategorie Zkratky?

Co je to NASA? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova NASA

NASA je zkratka pro Národní úřad pro letectví a kosmonautiku. Samotný název se postupem let stal symbolem amerického vesmírného programu. Vznik této instituce podnítily nejen vědecké cíle, ale také soupeření mezi Amerikou a Ruskem. Mezi největší úspěchy NASA patří vyslání družic, přistání sond na jiných planetách a také přistání prvního člověka na Měsíci.
Program průzkumu vesmíru pokračuje nadále s pomocí nejnovější techniky – Hubbleova teleskopu, robotických vozítek a sond, které se dostávají až na hranice sluneční soustavy. NASA zpětně i zkoumá děje na Zemi při pohledu z vesmíru a do budoucna se bude zabývat i komerčními lety.

Význam slova, termín, co je to NASA? Definice výrazu, termínu NASA. Co znamená odborný pojem NASA z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (NASA) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín NASA patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: co znamená, synonymum, přesný výraz, popis, Zkratky, Zkratky, formulace, wiki, popis, slovo, heslo, význam, přesný význam, význam slova, NASA

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená NASA? resp. jaká je definice slova NASA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NASA, odpověď na dotaz co je to NASA?. Víte např. kdo to je Ichtyl? Znáte a víte kdo je Bazilišek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.