Co je to?
Definice odborného termínu, slova MWh. Co znamená pojem MWh z kategorie Zkratky?

Co je to MWh? Význam slova

Co znamená termín MWh? Vysvětlení pojmu, definice hesla

MWh je zkratka pro megawatthodinu, jednotku, která se nejčastěji využívá u spotřeby elektrické energie. 1 MWh je milion watthodin a tisíc kilowatthodin. Watthodina je jednotka energie, která vyjadřuje množství energie spotřebované při jednohodinovém nepřetržitém provozu určitého elektrického zařízení.
Do MWh se převádí i spotřeba plynu, která se jinak měří v metrech krychlových.

Význam slova, termín, co je to MWh? Definice odborného termínu, slova MWh. Co znamená pojem MWh z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova MWh? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo MWh je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovník, pojem, MWh, heslo, význam, definice, wiki, co to je, Zkratky, přesný výraz, informace, význam slova, přesný význam, formulace, co znamená, popis

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova MWh? resp. jaký je význam pojmu MWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MWh, odpověď na dotaz co je to MWh?. Víte např. kdo to je Sangvinik? Znáte a víte kdo je Teta? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.