Co je to?
Definice odborného termínu, slova MWh. Co znamená pojem MWh z kategorie Zkratky?

Co je to MWh? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla MWh?

MWh je zkratka pro megawatthodinu, jednotku, která se nejčastěji využívá u spotřeby elektrické energie. 1 MWh je milion watthodin a tisíc kilowatthodin. Watthodina je jednotka energie, která vyjadřuje množství energie spotřebované při jednohodinovém nepřetržitém provozu určitého elektrického zařízení.
Do MWh se převádí i spotřeba plynu, která se jinak měří v metrech krychlových.

Význam slova, termín, co je to MWh? Definice odborného termínu, slova MWh. Co znamená pojem MWh z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem MWh patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: MWh, formulace, přesný výraz, slovo, popis, Zkratky, synonymum, Zkratky, význam pojmu, definice, MWh, informace, pojem, přesný význam, význam slova, co to je

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to MWh? resp. jaká je definice termínu MWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MWh, odpověď na dotaz co je to MWh?. Víte např. kdo to je Zeměměřič? Znáte a víte kdo je Teta? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.