Co je to?
Definice odborného termínu, slova MLM. Co znamená pojem MLM z kategorie Zkratky?

Co je to MLM? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu MLM?

MLM je zkratka z anglického sousloví multi-level marketing, tedy doslova víceúrovňový marketing, též nazývaný síťovým marketingem. Jedná se distribuci zboží formou tzv. přímého prodeje, kdy prodejce dostává provizi nejen za osobně prodané zboží, ale i za zboží, které prodali lidé, jež do systému přivedl a zaregistroval a jež jsou ve struktuře pod ním. Kritici tuto strukturu považují za podobný systém, jako jsou různé pyramidové systémy prodeje (tzv. letadla). Dnes už není MLM zdaleka tak efektivní jako v době, kdy vznikl, což bylo kolem poloviny 20. století v USA. Nejčastěji se pomocí MLM prodává kosmetika, doplňky stravy a finanční produkty. Nejznámější firmy využívající MLM jsou Amway, Avon, Herbalife a Oriflame.

Význam slova, termín, co je to MLM? Definice odborného termínu, slova MLM. Co znamená pojem MLM z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu MLM sdílejte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo MLM je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, Zkratky, popis, přesný význam, informace, heslo, formulace, wiki, MLM, Zkratky, termín, pojem, význam pojmu, co to je, co znamená, synonymum

Co označuje termín MLM? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Síťový marketing, víceúrovňový marketing nebo multi-level marketing (MLM) je nejrozšířenější formou odměňování distributorů v přímém prodeji. Tato marketingová strategie, na rozdíl od tzv. single-level marketingu je založena na tom, že prodejci (distributoři) nejsou odměňováni pouze za výrobky, které osobně prodají, ale získávají i podíl z prodejů uskutečněných jinými prodejci, které do systému přivedli.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova MLM? resp. co přesně znamená slovo MLM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MLM, odpověď na dotaz co je to MLM?. Víte např. kdo to je Kuřbuřt? Znáte a víte kdo je Aneta Langerová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?