Co je to?
Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Co je to LTD? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu LTD

LTD je pojem z oblasti nábytkářského průmyslu, Jde o jeden z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Skládá se z dřevotřískové desky a povrchové úpravy pomocí fólie z papíru, namočeného v melaminové pryskyřici.
LTD je známo také pod názvem lamino. Je možno využít nejrůznějších barev a vzorů, lze dokonale napodobit i dřevo nebo další materiály.

Význam slova, termín, co je to LTD? Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text LTD s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem LTD se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, termín, význam, Zkratky, LTD, slovo, slovník, formulace, popis, přesný význam, synonymum, význam pojmu, definice, význam slova, co znamená, heslo

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova LTD? resp. co přesně znamená slovo LTD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTD, odpověď na dotaz co je to LTD?. Víte např. kdo to je Golem? Znáte a víte kdo je Blogerka? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!