Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Co je to Lol? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Lol?

Lol je druh zkratky, označovaný jako akronym, tedy taková zkratka, která není hláskovaná a je ji možno používat jako slovo, popř. skloňovat. Lol vzniklo spojením počátečních písmen slov, která osvětlují význam zkratky.
V doslovném překladu se jedná o slova „Smíchy se mohu strhat“, Laughing Out Lound. Tento akronym se využívá především ve světě internetu, her, elektronické a telefonické komunikace.

Význam slova, termín, co je to Lol? Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Lol patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: synonymum, formulace, slovo, slovník, heslo, význam, definice, co znamená, pojem, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, Zkratky, Lol, co to je, přesný význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Lol? resp. co se přesně ukrývá za slovem Lol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lol, odpověď na dotaz co je to Lol?. Víte např. kdo to je Klinický psycholog? Znáte a víte kdo je Adriana Krnáčová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.