Co je to?
Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Co je to Lol? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Lol?

Lol je druh zkratky, označovaný jako akronym, tedy taková zkratka, která není hláskovaná a je ji možno používat jako slovo, popř. skloňovat. Lol vzniklo spojením počátečních písmen slov, která osvětlují význam zkratky.
V doslovném překladu se jedná o slova „Smíchy se mohu strhat“, Laughing Out Lound. Tento akronym se využívá především ve světě internetu, her, elektronické a telefonické komunikace.

Význam slova, termín, co je to Lol? Definice odborného termínu, slova Lol. Co znamená pojem Lol z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Lol? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Lol se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: pojem, slovo, formulace, Lol, heslo, definice, přesný výraz, slovník, co to je, význam, co znamená, význam pojmu, popis, Zkratky, informace, termín

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Lol? resp. co znamená výraz Lol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lol, odpověď na dotaz co je to Lol?. Víte např. kdo to je Abiturient? Znáte a víte kdo je Adriana Krnáčová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.