Co je to?
Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Co to je KWp? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova KWp?

KWp čili kilowatt-peak je jednotka označující nominální výkon fotovoltaického panelu, popřípadě celé elektrárny. KWp poskytuje údaj o velikosti výkonu, který panel podává za přesně specifikovaných podmínek.
Skutečný výkon však bývá menší, protože klimatické podmínky nezaručují po celou dobu dne plný sluneční svit. Ten bývá většinu kolem poledne, kdy bývá hodnota kWp i překročena.

Význam slova, termín, co je to KWp? Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (KWp) můžete sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín KWp patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, slovník, wiki, formulace, význam slova, termín, popis, Zkratky, popis, KWp, heslo, co znamená, slovo, informace, přesný výraz

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená KWp? resp. jaká je definice slova KWp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWp, odpověď na dotaz co je to KWp?. Víte např. kdo to je Osoba blízká? Znáte a víte kdo je Státní zaměstnanec? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.