Co je to?
Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Co to je KWp? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu KWp

KWp čili kilowatt-peak je jednotka označující nominální výkon fotovoltaického panelu, popřípadě celé elektrárny. KWp poskytuje údaj o velikosti výkonu, který panel podává za přesně specifikovaných podmínek.
Skutečný výkon však bývá menší, protože klimatické podmínky nezaručují po celou dobu dne plný sluneční svit. Ten bývá většinu kolem poledne, kdy bývá hodnota kWp i překročena.


Co je to KWp? Význam slova, termín, Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu KWp sdílejte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo KWp je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: formulace, termín, slovo, přesný výraz, heslo, co znamená, pojem, lexikon, přesný význam, definice pojmu, vysvětlení, popis, odborný výraz, slovník, co je to KWp?, synonymum, wiki, význam pojmu


Pojem KWp je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu KWp

Hledat videa s názvem KWp na Youtube

Hledat pojem KWp ve Wikipedii

Hledat slovo KWp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo KWp na Google.cz

Zkusit najít heslo KWp ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz KWp ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo KWp například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova KWp? resp. co to je KWp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWp, odpověď na dotaz co je to KWp?. Víte např. kdo to je Nefrolog? Znáte a víte kdo je Introvert? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.