Co je to?
Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Co to je KWp? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla KWp?

KWp čili kilowatt-peak je jednotka označující nominální výkon fotovoltaického panelu, popřípadě celé elektrárny. KWp poskytuje údaj o velikosti výkonu, který panel podává za přesně specifikovaných podmínek.
Skutečný výkon však bývá menší, protože klimatické podmínky nezaručují po celou dobu dne plný sluneční svit. Ten bývá většinu kolem poledne, kdy bývá hodnota kWp i překročena.

Význam slova, termín, co je to KWp? Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem KWp s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo KWp je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, význam, synonymum, pojem, význam pojmu, slovník, heslo, význam slova, slovo, KWp, wiki, termín, Zkratky, Zkratky, přesný výraz, popis

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je KWp? resp. co znamená slovo KWp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWp, odpověď na dotaz co je to KWp?. Víte např. kdo to je Prokurista? Znáte a víte kdo je Biolog? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.