Co je to?
Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Co to je KWp? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu KWp?

KWp čili kilowatt-peak je jednotka označující nominální výkon fotovoltaického panelu, popřípadě celé elektrárny. KWp poskytuje údaj o velikosti výkonu, který panel podává za přesně specifikovaných podmínek.
Skutečný výkon však bývá menší, protože klimatické podmínky nezaručují po celou dobu dne plný sluneční svit. Ten bývá většinu kolem poledne, kdy bývá hodnota kWp i překročena.

Význam slova, termín, co je to KWp? Definice výrazu KWp. Co znamená odborný pojem KWp z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem KWp s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo KWp se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam slova, KWp, význam pojmu, definice, popis, informace, wiki, termín, Zkratky, vysvětlení, co to je, pojem, co znamená, význam, synonymum

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je KWp? resp. jaký je přesný význam slova KWp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWp, odpověď na dotaz co je to KWp?. Víte např. kdo to je Osoba blízká? Znáte a víte kdo je Státní zaměstnanec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín KWp hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.