Co je to?
Definice odborného termínu, slova KWh. Co znamená pojem KWh z kategorie Zkratky?

Co je to KWh? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu KWh?

kWh je zkratkou pro kilowatthodinu. Jedná se o jednotku energie odvozenou od jednotky watt. kWh ani Wh nepatří do soustavy SI. Tam je namísto toho jednotka joule. Vztah je: 1 Wh=3 600 joulů, 1 kWh=3 600 000 joulů (3 600 kJ, 3,6 MJ). Jeden kWh odpovídá spotřebě zařízení s příkonem 1000 W po dobu jedné hodiny. Jednotka se pro svoji názornost používá pro měření výroby a spotřeby elektrické energie.

Význam slova, termín, co je to KWh? Definice odborného termínu, slova KWh. Co znamená pojem KWh z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to KWh? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín KWh patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, termín, popis, co znamená, slovo, formulace, přesný význam, heslo, synonymum, KWh, popis, informace

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova KWh? resp. co znamená KWh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu KWh, odpověď na dotaz co je to KWh?. Víte např. kdo to je David Ondráčka? Znáte a víte kdo je Prokurista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.