Co je to?
Definice odborného termínu, slova K+M+B. Co znamená pojem K+M+B z kategorie Zkratky?

Co je to K+M+B? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla K+M+B?

Každoročně se 6. ledna objevují na dveřích domů nápisy K+M+B. Jedná se o iniciály jmen Tří králů. Jejich celá jména zní Kašpar, Melichar a Baltazar. Tyto iniciály se objevují pouze v katolických zemích, přičemž se můžete setkat i s formou C+M+B, kdy C symbolizuje latinský ekvivalent jména Kašpar. Za iniciálami se pak píše aktuální rok. Tato formule by měla fungovat jako požehnání.
Mezi iniciálami se nenachází symbol plus, jak se často mylně uvádí, ale jedná se o tři křížky symbolizující Nejsvětější trojici (Otce, Syna a Ducha Svatého).

Význam slova, termín, co je to K+M+B? Definice odborného termínu, slova K+M+B. Co znamená pojem K+M+B z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text K+M+B s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz K+M+B je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, heslo, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, význam slova, Zkratky, pojem, definice, popis, přesný výraz, slovník, Zkratky, termín, wiki

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu K+M+B? resp. co znamená slovo K+M+B? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu K+M+B, odpověď na dotaz co je to K+M+B?. Víte např. kdo to je Bašár al-Asad? Znáte a víte kdo je Violetta? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?