Co je to?
Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Co je to Imho? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Imho?

Jedná se o jednu z nejběžnějších "internetových" zkratek, která pochází z angličtiny. IMHO (zpravidla psáno velkými písmeny) znamená "in my humble opinion", doslova: dle mého skromného názoru. Zkratka IMHO je často užívána v internetových chatech a diskuzích tehdy, když chce pisatel vyjádřit svůj názor a nechce se zdržovat vypisováním toho, co vystihne obecně známá zkratka.

Význam slova, termín, co je to Imho? Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Imho můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Imho se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: popis, synonymum, Zkratky, heslo, význam, přesný výraz, termín, pojem, význam pojmu, význam slova, co znamená, Imho, informace, slovník, formulace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Imho? resp. jaká je definice slova Imho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imho, odpověď na dotaz co je to Imho?. Víte např. kdo to je Sunnita? Znáte a víte kdo je Pedofil? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Imho i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.