Co je to?
Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Co je to Imho? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Imho?

Jedná se o jednu z nejběžnějších "internetových" zkratek, která pochází z angličtiny. IMHO (zpravidla psáno velkými písmeny) znamená "in my humble opinion", doslova: dle mého skromného názoru. Zkratka IMHO je často užívána v internetových chatech a diskuzích tehdy, když chce pisatel vyjádřit svůj názor a nechce se zdržovat vypisováním toho, co vystihne obecně známá zkratka.

Význam slova, termín, co je to Imho? Výraz, termín, definice slova Imho. Co znamená odborný pojem Imho z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Imho? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Imho je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: význam slova, Imho, co znamená, informace, Zkratky, pojem, Zkratky, heslo, termín, význam pojmu, formulace, přesný výraz, význam, vysvětlení, co to je, slovo

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Imho? resp. jaký je přesný význam slova Imho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imho, odpověď na dotaz co je to Imho?. Víte např. kdo to je Sharon Stone? Znáte a víte kdo je Vitarián? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.