Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Co to je HACCP? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu HACCP

Zkratka HACCP znamená anglicky Hazard Analysis and Critical Control Points, což lze přeložit jako systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů.) Tento systém kontroly je povinný ve výrobě potravin v zemích EU. Je to jeden ze nástrojů, který má pomoci efektivně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Význam slova, termín, co je to HACCP? Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to HACCP? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín HACCP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: co to je, slovo, wiki, význam, termín, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, HACCP, slovník, heslo, co znamená, formulace, přesný význam, synonymum, Zkratky

Ve Wikipedii se o heslu HACCP dozvíte následující

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova HACCP? resp. co vlastně znamená slovo HACCP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HACCP, odpověď na dotaz co je to HACCP?. Víte např. kdo to je Textař? Znáte a víte kdo je Spisovatel? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?