Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Co to je HACCP? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu HACCP

Zkratka HACCP znamená anglicky Hazard Analysis and Critical Control Points, což lze přeložit jako systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů.) Tento systém kontroly je povinný ve výrobě potravin v zemích EU. Je to jeden ze nástrojů, který má pomoci efektivně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Význam slova, termín, co je to HACCP? Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem HACCP s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem HACCP patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: HACCP, slovo, přesný význam, Zkratky, význam slova, definice, formulace, termín, co znamená, slovník, význam, vysvětlení, heslo, popis, Zkratky, wiki

Co označuje termín HACCP? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova HACCP? resp. jaký je význam slova HACCP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HACCP, odpověď na dotaz co je to HACCP?. Víte např. kdo to je Farář? Znáte a víte kdo je Spisovatel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?