Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Co to je HACCP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu HACCP?

Zkratka HACCP znamená anglicky Hazard Analysis and Critical Control Points, což lze přeložit jako systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů.) Tento systém kontroly je povinný ve výrobě potravin v zemích EU. Je to jeden ze nástrojů, který má pomoci efektivně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Význam slova, termín, co je to HACCP? Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu HACCP s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem HACCP je v kategorii Zkratky

Co znamená pojem HACCP? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný výraz, definice, pojem, přesný význam, wiki, popis, význam, synonymum, Zkratky, informace, co to je, vysvětlení, význam pojmu, Zkratky, termín

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova HACCP? resp. co je to HACCP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HACCP, odpověď na dotaz co je to HACCP?. Víte např. kdo to je Kamarád? Znáte a víte kdo je Mentor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?