Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Co to je HACCP? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu HACCP?

Zkratka HACCP znamená anglicky Hazard Analysis and Critical Control Points, což lze přeložit jako systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů.) Tento systém kontroly je povinný ve výrobě potravin v zemích EU. Je to jeden ze nástrojů, který má pomoci efektivně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Význam slova, termín, co je to HACCP? Odborný termín, výraz, slovo HACCP. Co znamená pojem HACCP z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to HACCP? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo HACCP se nachází v kategorii Zkratky

Co znamená pojem HACCP? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: synonymum, pojem, přesný význam, Zkratky, termín, popis, wiki, popis, co znamená, význam slova, informace, význam, přesný výraz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je HACCP? resp. jaký je přesný význam slova HACCP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HACCP, odpověď na dotaz co je to HACCP?. Víte např. kdo to je Kamarád? Znáte a víte kdo je Mentor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín HACCP hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?