Co je to?
Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Co je to Haarp? Význam slova

Co znamená termín Haarp? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.

Význam slova, termín, co je to Haarp? Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Haarp? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Haarp je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Haarp, význam pojmu, Haarp, co znamená, synonymum, popis, přesný výraz, význam, definice, přesný význam, pojem, význam slova, termín, heslo, slovo, Zkratky

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Haarp? resp. co znamená slovo Haarp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Haarp, odpověď na dotaz co je to Haarp?. Víte např. kdo to je Robert Pelikán? Znáte a víte kdo je Konšel? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Haarp hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.