Co je to?
Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Co je to Haarp? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Haarp

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.

Význam slova, termín, co je to Haarp? Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Haarp s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Haarp patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: význam slova, termín, co to je, Zkratky, slovník, Zkratky, wiki, informace, pojem, synonymum, Haarp, formulace, co znamená, definice, vysvětlení, přesný význam

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Haarp? resp. co označuje slovo Haarp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Haarp, odpověď na dotaz co je to Haarp?. Víte např. kdo to je Neurotik? Znáte a víte kdo je Konšel? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.