Co je to?
Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Co je to Haarp? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Haarp

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.

Význam slova, termín, co je to Haarp? Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Haarp sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Haarp je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, definice, význam, popis, Zkratky, vysvětlení, Haarp, význam pojmu, synonymum, význam slova, formulace, pojem, co znamená, Zkratky, termín

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Haarp? resp. co je to Haarp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Haarp, odpověď na dotaz co je to Haarp?. Víte např. kdo to je Konšel? Znáte a víte kdo je Dysgrafik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Haarp hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.