Co je to?
Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Co je to Haarp? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Haarp

Zkratka HAARP představuje slova High Frequency Active Auroral Research Program, což v překladu do češtiny znamená Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum. Program HAARP začal v roce 1990. Jedná se o výzkumný projekt, jenž prozkoumává ionosféru. Stanici HAARP najdeme v Grónsku a na Aljašce. Největší finance do projektu vkládají Spojené státy.
Existují i různé teorie, podle nichž by projekt HAARP mohl mít i jiné cíle, než ty oficiální. Nic nekalého však nebylo prokázáno.

Význam slova, termín, co je to Haarp? Odborný výraz, definice slova Haarp. Co znamená pojem Haarp z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Haarp s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Haarp se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, popis, wiki, heslo, význam, popis, Haarp, Zkratky, termín, přesný výraz, přesný význam, formulace, význam slova

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Haarp? resp. jaký je přesný význam slova Haarp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Haarp, odpověď na dotaz co je to Haarp?. Víte např. kdo to je Konšel? Znáte a víte kdo je Dysgrafik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.