Co je to?
Odborný výraz, definice slova GPRS. Co znamená pojem GPRS z kategorie Zkratky?

Co je to GPRS? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu GPRS

GPRS je zkratkou anglického sousloví General Packet Radio Service. GPRS je služba, která umožňuje připojení k internetu pro uživatele GSM mobilních telefonů. Poplatek bývá účtován za objem přenesených dat nebo existují různé časové paušály.

Význam slova, termín, co je to GPRS? Odborný výraz, definice slova GPRS. Co znamená pojem GPRS z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to GPRS? Pak se o ní podělte s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz GPRS je v kategorii Zkratky

Co znamená pojem GPRS? Výraz, definice slova z Wikipedie

General Packet Radio Service (GPRS) je služba umožňující uživatelům mobilních telefonů GSM přenos dat a připojení k Internetu (případně k jiným sítím). GPRS přinesla výrazné snížení ceny za přenos dat pomocí mobilních telefonů. Zatímco starší služba Circuit Switched Data (CSD) využívala pro komunikaci datový okruh jako normální telefonní hovor (služba HSCSD dokonce několik okruhů) a byla účtována podle doby připojení, GPRS založená na technologii přepojování paketů využívá volné časové sloty, které může sdílet více uživatelů, a je účtována pouze za přenesená data nebo paušálem za určité časové období (obvykle 1 měsíc).

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: GPRS, význam slova, přesný výraz, Zkratky, termín, pojem, Zkratky, slovník, co to je, popis, heslo, slovo, význam pojmu, význam, co znamená

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo GPRS? resp. jaká je definice termínu GPRS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu GPRS, odpověď na dotaz co je to GPRS?. Víte např. kdo to je Rychtář? Znáte a víte kdo je Udavač? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu GPRS i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.