Co je to?
Definice odborného termínu, slova GIBS. Co znamená pojem GIBS z kategorie Zkratky?

Co je to GIBS? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu GIBS

GIBS je zkratka pro Generální inspekci bezpečnostních sborů. Vznikla v roce 2012 jako ozbrojená bezpečnostní složka a nahradila Inspekci Policie České republiky.
Důvodem pro vznik GIBS byly politické spory o Policii ČR. Její činnost a pravomoci definuje zákon, tato inspekce hledá a vyšetřuje v situacích, kdy vyvstává podezření na spáchání trestného činu příslušníkem policie, inspekce, vězeňské služby, celníky nebo zaměstnanci těchto složek.

Význam slova, termín, co je to GIBS? Definice odborného termínu, slova GIBS. Co znamená pojem GIBS z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu GIBS? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín GIBS patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, význam, GIBS, co to je, Zkratky, slovo, co znamená, pojem, synonymum, popis, přesný výraz, vysvětlení, GIBS, význam slova, přesný význam, definice

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova GIBS? resp. co označuje slovo GIBS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu GIBS, odpověď na dotaz co je to GIBS?. Víte např. kdo to je Mila Kunis? Znáte a víte kdo je František Ringo Čech? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.