Co je to?
Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Co je to FMCG? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova FMCG?

FMCG je zkratka anglického sousloví Fast Moving Consumer Goods. Odpovídající český termín je rychloobrátkové zboží, tedy to, co náleží mezi často kupované produkty (zejména potraviny).

Význam slova, termín, co je to FMCG? Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (FMCG) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem FMCG patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: pojem, definice, co to je, FMCG, přesný výraz, co znamená, heslo, formulace, vysvětlení, slovník, Zkratky, popis, termín, informace, význam slova, FMCG

Co označuje termín FMCG? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Rychloobrátkovým spotřebním zbožím se rozumí takové zboží, které se prodává rychle a za nízkých nákladů. Typicky se jedná zároveň o zboží spotřební a netrvanlivé, případně samo o sobě poměrně levné, například pečivo, nealkoholické nápoje nebo hygienické pomůcky. Je protikladem trvanlivého zboží, tedy přístrojů, automobilů a podobně. Obchodník má obvykle na jednotlivých kusech nízkou marži, což je vynahrazeno velkým objemem, který se mu podaří prodat.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to FMCG? resp. co se skrývá pod slovem FMCG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FMCG, odpověď na dotaz co je to FMCG?. Víte např. kdo to je Blbec? Znáte a víte kdo je Držgrešle? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín FMCG hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?