Co je to?
Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Co je to FMCG? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu FMCG?

FMCG je zkratka anglického sousloví Fast Moving Consumer Goods. Odpovídající český termín je rychloobrátkové zboží, tedy to, co náleží mezi často kupované produkty (zejména potraviny).

Význam slova, termín, co je to FMCG? Výraz, termín, definice slova FMCG. Co znamená odborný pojem FMCG z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín FMCG? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo FMCG se nachází v kategorii Zkratky

Co znamená pojem FMCG? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Rychloobrátkovým spotřebním zbožím se rozumí takové zboží, které se prodává rychle a za nízkých nákladů. Typicky se jedná zároveň o zboží spotřební a netrvanlivé, případně samo o sobě poměrně levné, například pečivo, nealkoholické nápoje nebo hygienické pomůcky. Je protikladem trvanlivého zboží, tedy přístrojů, automobilů a podobně. Obchodník má obvykle na jednotlivých kusech nízkou marži, což je vynahrazeno velkým objemem, který se mu podaří prodat.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: termín, slovník, význam, Zkratky, význam slova, přesný význam, wiki, co to je, heslo, pojem, Zkratky, přesný výraz, informace, popis, popis

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova FMCG? resp. co to je FMCG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FMCG, odpověď na dotaz co je to FMCG?. Víte např. kdo to je Podruh? Znáte a víte kdo je Švagr? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu FMCG i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?