Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Co to je FKSP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu FKSP?

FKSP je zkratka Fondu kulturních a sociálních potřeb. Jde o fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Vytváření FKSP upravuje vyhláška ministerstva financí. O tom, jakým způsobem budou peníze z FKSP použity, spolurozhoduje odborová organizace.
Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na stravování nebo na dovolenou zaměstnance i rodinných příslušníků a dalších. Na poskytnutí příspěvků z FKSP není právní nárok.

Význam slova, termín, co je to FKSP? Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova FKSP můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz FKSP je v sekci Zkratky

Klíčová slova: termín, slovo, formulace, slovník, vysvětlení, význam, FKSP, Zkratky, informace, wiki, význam slova, definice, FKSP, heslo, Zkratky, pojem

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu FKSP? resp. co přesně znamená slovo FKSP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FKSP, odpověď na dotaz co je to FKSP?. Víte např. kdo to je Dalibor Dědek? Znáte a víte kdo je Vegetarián? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?