Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Co to je FKSP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu FKSP?

FKSP je zkratka Fondu kulturních a sociálních potřeb. Jde o fond zřizovaný zaměstnavateli, kteří patří k organizační složce státu či jsou příspěvkovou organizací. Vytváření FKSP upravuje vyhláška ministerstva financí. O tom, jakým způsobem budou peníze z FKSP použity, spolurozhoduje odborová organizace.
Účelem FKSP je poskytování příspěvků - benefitů, např. příspěvku na stravování nebo na dovolenou zaměstnance i rodinných příslušníků a dalších. Na poskytnutí příspěvků z FKSP není právní nárok.


Co je to FKSP? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo FKSP. Co znamená pojem FKSP z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova FKSP můžete samozřejmě sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz FKSP je v sekci Zkratky

Klíčová slova: termín, odborné názvosloví, synonymum, slovník, Zkratky, význam, přesný výraz, FKSP, definice, terminus technicus, význam pojmu, heslo, co je to FKSP?, definice pojmu, přesný význam, formulace, odborný výraz, co znamená


Pojem FKSP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu FKSP zkuste tyto odkazy

Zkusit najít pojem FKSP ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz FKSP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FKSP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem FKSP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo FKSP ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FKSP ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo FKSP například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo FKSP? resp. co znamená výraz FKSP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FKSP, odpověď na dotaz co je to FKSP?. Víte např. kdo to je Finanční poradce? Znáte a víte kdo je Tlučhuba? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?