Co je to?
Odborný výraz, definice slova ESP. Co znamená pojem ESP z kategorie Zkratky?

Co je to ESP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu ESP?

ESP je zkratka pro elektronický stabilizační systém. Ten pomáhá řidiči vozidla v krizových situacích, například při předcházení smyku nebo jeho vyrovnání. ESP je založen na zásazích do řízení. Pokud systém zjistí nestabilitu u jízdních vlastností vozidla, aktivuje se ESP. Použitím brzdných zásahů, ABS a protiskluzových systémů je vozidlo stabilizováno.
Systém ESP výrazně zvyšuje bezpečnost, protože vyhodnocuje jízdní stabilitu rychleji než řidič a dokáže okamžitě zasáhnout.

Význam slova, termín, co je to ESP? Odborný výraz, definice slova ESP. Co znamená pojem ESP z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem ESP s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo ESP se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: synonymum, definice, slovo, popis, termín, vysvětlení, popis, co to je, přesný význam, informace, význam, přesný výraz, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je ESP? resp. jaký je přesný význam slova ESP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ESP, odpověď na dotaz co je to ESP?. Víte např. kdo to je Metrosexuál? Znáte a víte kdo je Narcis? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?