Co je to?
Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je to DPD? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu DPD?

DPD (zkratka z Direct Parcel Distribution) je jedna z nejznámějších přepravních společností, která se zabývá vnitrozemskou i mezinárodní přepravou zásilek.

Význam slova, termín, co je to DPD? Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to DPD? s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem DPD je v sekci Zkratky

Klíčová slova: termín, co znamená, DPD, DPD, wiki, Zkratky, synonymum, pojem, popis, co to je, heslo, slovník, informace, význam slova, slovo, Zkratky

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to DPD? resp. co označuje slovo DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Exekutor? Znáte a víte kdo je Account manager? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem