Co je to?
Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je to DPD? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu DPD

DPD (zkratka z Direct Parcel Distribution) je jedna z nejznámějších přepravních společností, která se zabývá vnitrozemskou i mezinárodní přepravou zásilek.

Význam slova, termín, co je to DPD? Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem DPD s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz DPD je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: co znamená, význam slova, Zkratky, synonymum, wiki, přesný výraz, definice, popis, heslo, informace, termín, vysvětlení, DPD

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu DPD? resp. co znamená slovo DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Karel Janeček? Znáte a víte kdo je Josef Kokta? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem