Co je to?
Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Co je to DPD? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova DPD

DPD (zkratka z Direct Parcel Distribution) je jedna z nejznámějších přepravních společností, která se zabývá vnitrozemskou i mezinárodní přepravou zásilek.

Význam slova, termín, co je to DPD? Definice výrazu, termínu DPD. Co znamená odborný pojem DPD z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (DPD) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo DPD patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: co to je, formulace, co znamená, popis, slovo, definice, Zkratky, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, pojem, Zkratky, přesný výraz, synonymum, slovník

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova DPD? resp. co to je DPD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPD, odpověď na dotaz co je to DPD?. Víte např. kdo to je Karel Janeček? Znáte a víte kdo je Josef Kokta? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín DPD hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem