Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo DPČ. Co znamená pojem DPČ z kategorie Zkratky?

Co to je DPČ? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu DPČ?

DPČ je zkratka pro dohodu o pracovní činnosti. Jde o pojem z oblasti pracovního práva, používaný pro označení vztahu zaměstnance a zaměstnavatele, kdy však nevzniká pracovní poměr. DPČ je definována v zákoníku práce.
Tento pracovní vztah je určen především pro příležitostnou práci, například brigády. Tato dohoda se uzavírá písemně a musí obsahovat sjednanou práci, pracovní dobu a dobu, na kterou je dohoda uzavřena.

Význam slova, termín, co je to DPČ? Odborný termín, výraz, slovo DPČ. Co znamená pojem DPČ z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem DPČ patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: DPČ, wiki, heslo, slovo, přesný výraz, definice, slovník, termín, DPČ, co to je, význam, formulace, informace, synonymum, vysvětlení, Zkratky

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to DPČ? resp. co to je DPČ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPČ, odpověď na dotaz co je to DPČ?. Víte např. kdo to je Silvie Dymáková? Znáte a víte kdo je Ondřej Soukup? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?