Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo DPČ. Co znamená pojem DPČ z kategorie Zkratky?

Co to je DPČ? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu DPČ?

DPČ je zkratka pro dohodu o pracovní činnosti. Jde o pojem z oblasti pracovního práva, používaný pro označení vztahu zaměstnance a zaměstnavatele, kdy však nevzniká pracovní poměr. DPČ je definována v zákoníku práce.
Tento pracovní vztah je určen především pro příležitostnou práci, například brigády. Tato dohoda se uzavírá písemně a musí obsahovat sjednanou práci, pracovní dobu a dobu, na kterou je dohoda uzavřena.

Význam slova, termín, co je to DPČ? Odborný termín, výraz, slovo DPČ. Co znamená pojem DPČ z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova DPČ? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo DPČ je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, definice, co to je, Zkratky, slovník, přesný výraz, pojem, význam slova, DPČ, význam pojmu, přesný význam, popis, heslo, informace, termín, DPČ

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova DPČ? resp. co se skrývá pod slovem DPČ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPČ, odpověď na dotaz co je to DPČ?. Víte např. kdo to je Úderník? Znáte a víte kdo je Ondřej Soukup? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?