Co je to?
Definice výrazu DLNA. Co znamená odborný pojem DLNA z kategorie Zkratky?

Co to je DLNA? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu DLNA?

DLNA je zkratka anglického názvu The Digital Living Network Alliance. Jedná se o obchodní asociaci s cca 250 členy založenou firmou Sony v roce 2003. Jejím účelem je vytvoření standardů a technologií, které by umožňovaly vzájemné propojení různých technických zařízení v domácnosti (např. televize, počítače a mobilního telefonu).

Význam slova, termín, co je to DLNA? Definice výrazu DLNA. Co znamená odborný pojem DLNA z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu DLNA s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín DLNA se nachází v sekci Zkratky

Co znamená pojem DLNA? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Organizace Digital Living Network Alliance (DLNA, v překladu Aliance digitální bytové sítě) byla jako nezisková obchodní společnost založena firmou Sony v červnu 2003 pro stanovení norem pro interoperatibilitu, která umožní sdílení digitálních multimediálních zařízení. Tyto směrnice jsou založené na stávajících veřejných standardech. Tyto směrnice samotné jsou soukromé, ale bezplatně k dispozici. Vymezují způsoby užití standardů pro dosažení propojitelnosti (interoperability) a obsahují a povolují především jen velmi málo volných zvukových formátů a jen nejběžnější volné formáty videosouborů, takže DLNA servery obecně musí podporovat převod kódů pro poskytování služeb běžným uživatelům.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam slova, DLNA, definice, wiki, popis, Zkratky, vysvětlení, formulace, co znamená, přesný výraz, popis, slovník, přesný význam, synonymum, Zkratky

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova DLNA? resp. co znamená DLNA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DLNA, odpověď na dotaz co je to DLNA?. Víte např. kdo to je Markytánka? Znáte a víte kdo je Sommelier? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu DLNA v jiné sekci než Zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem