Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je to ČVOP? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ČVOP

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.

Význam slova, termín, co je to ČVOP? Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to ČVOP? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem ČVOP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovo, termín, popis, Zkratky, wiki, definice, význam pojmu, co znamená, co to je, heslo, pojem, ČVOP, význam slova

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova ČVOP? resp. co je to ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Probošt? Znáte a víte kdo je Vezír? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu ČVOP i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.