Co je to?
Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je to cv? Význam slova

Co znamená termín cv? Vysvětlení pojmu, definice hesla

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.

Význam slova, termín, co je to cv? Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (cv) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem cv je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, popis, Zkratky, informace, pojem, slovník, definice, význam slova, vysvětlení, co znamená, heslo, wiki, přesný význam, termín, přesný výraz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova cv? resp. co je to cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Milenka? Znáte a víte kdo je Rychtář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.