Co je to?
Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je to cv? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu cv?

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.

Význam slova, termín, co je to cv? Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova cv můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz cv je v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam, Zkratky, co to je, popis, termín, popis, Zkratky, slovník, synonymum, definice, informace, cv, heslo, wiki, význam slova

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo cv? resp. jaká je definice termínu cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Milenka? Znáte a víte kdo je Rychtář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.