Co je to?
Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Co je to cv? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu cv?

CV je latinskou zkratkou slov curriculum vitae, která znamenají životopis. Životopis neboli CV je základním požadavkem, uchází-li se člověk o práci. Životopis by měl být stručný, výstižný, přehledný. Všechny tyto požadavky splňuje strukturovaný životopis, lze jej doplnit fotografií. U některých pracovních nabídek bývá kromě životopisu vyžadován i motivační dopis.

Význam slova, termín, co je to cv? Odborný výraz, definice slova cv. Co znamená pojem cv z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova cv sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem cv je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, synonymum, popis, vysvětlení, cv, význam pojmu, význam slova, informace, přesný výraz, slovo, slovník, definice, termín, popis, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova cv? resp. co je to cv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu cv, odpověď na dotaz co je to cv?. Víte např. kdo to je Milenka? Znáte a víte kdo je Rychtář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.