Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Co je to ČSSZ? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ČSSZ

ČSSZ je zkratka pro označení správní a finanční instituce, největší ve státní správě ČR. Spadá pod Ministerstvo práce a sociálních věcí. Česká správa sociálního zabezpečení se stará o téměř 9 milionů klientů, měsíčně zajišťuje výplatu 3,5 milionů důchodů a skoro 300 tisíc dávek nemocenského pojištění. Vybírá pojistné na sociální zabezpečení a příspěvky na státní politiku zaměstnanosti, působí v oblasti lékařské posudkové služby.
ČSSZ je také styčným místem pro zahraniční instituce, působící v této oblasti.

Význam slova, termín, co je to ČSSZ? Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín ČSSZ? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín ČSSZ se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: co znamená, význam slova, slovo, definice, význam, ČSSZ, ČSSZ, co to je, formulace, vysvětlení, synonymum, přesný význam, informace, slovník, Zkratky, Zkratky

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená ČSSZ? resp. co přesně znamená slovo ČSSZ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSSZ, odpověď na dotaz co je to ČSSZ?. Víte např. kdo to je Freddie Mercury? Znáte a víte kdo je Dalibor Janda? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?