Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Co je to ČSSZ? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla ČSSZ?

ČSSZ je zkratka pro označení správní a finanční instituce, největší ve státní správě ČR. Spadá pod Ministerstvo práce a sociálních věcí. Česká správa sociálního zabezpečení se stará o téměř 9 milionů klientů, měsíčně zajišťuje výplatu 3,5 milionů důchodů a skoro 300 tisíc dávek nemocenského pojištění. Vybírá pojistné na sociální zabezpečení a příspěvky na státní politiku zaměstnanosti, působí v oblasti lékařské posudkové služby.
ČSSZ je také styčným místem pro zahraniční instituce, působící v této oblasti.

Význam slova, termín, co je to ČSSZ? Výraz, termín, definice slova ČSSZ. Co znamená odborný pojem ČSSZ z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo ČSSZ patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: heslo, pojem, synonymum, Zkratky, ČSSZ, wiki, Zkratky, definice, formulace, vysvětlení, termín, co to je, ČSSZ, informace, co znamená, význam slova

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je ČSSZ? resp. co přesně označuje termín ČSSZ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSSZ, odpověď na dotaz co je to ČSSZ?. Víte např. kdo to je Proděkan? Znáte a víte kdo je Dalibor Janda? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?