Co je to?
Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Co je to BTW? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu BTW?

BTW je akronym pocházející z anglického výrazu „by the way“. Vznikla spojením počátečních hlásek slov a v překladu do češtiny znamená mimochodem. Na rozdíl od obvyklých zkratek není hláskována a může se číst jako jedno slovo, popřípadě skloňovat.
Pojem BTW se používá v počítačové terminologii, jako herní nebo chatovací zkratka.

Význam slova, termín, co je to BTW? Výraz, termín, definice slova BTW. Co znamená odborný pojem BTW z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem BTW s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo BTW se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, co to je, přesný výraz, synonymum, popis, slovo, formulace, co znamená, heslo, vysvětlení, význam slova, pojem, BTW, význam pojmu, termín

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je BTW? resp. jaký je přesný význam slova BTW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BTW, odpověď na dotaz co je to BTW?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Anna Fialová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu BTW i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.