Co je to?
Definice výrazu BRICS. Co znamená odborný pojem BRICS z kategorie Zkratky?

Co to je BRICS? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu BRICS

BRICS je zkratka pojmenování hospodářského společenství pěti zemí – Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika. Autorem tohoto pojmenování se stal v roce 2001 pracovník banky Goldman Sachs Jim O´Neill. V té době do skupiny BRICS ještě nepatřila Jižní Afrika, která se stala členem v roce 2010.
Země BRICS mají velice rychlý ekonomický růst a měly by se během několika desítek let stát ekonomickými vůdci světa. Za nejsilnější země BRICS jsou považovány Čína a Rusko.

Význam slova, termín, co je to BRICS? Definice výrazu BRICS. Co znamená odborný pojem BRICS z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu BRICS? Pak se o ní podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem BRICS patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, Zkratky, synonymum, co znamená, wiki, pojem, definice, BRICS, vysvětlení, význam pojmu, heslo, termín, co to je, Zkratky, přesný výraz, BRICS

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to BRICS? resp. co znamená BRICS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BRICS, odpověď na dotaz co je to BRICS?. Víte např. kdo to je Otorinolaryngolog? Znáte a víte kdo je Zac Efron? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.