Co je to?
Definice výrazu BRICS. Co znamená odborný pojem BRICS z kategorie Zkratky?

Co to je BRICS? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla BRICS?

BRICS je zkratka pojmenování hospodářského společenství pěti zemí – Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika. Autorem tohoto pojmenování se stal v roce 2001 pracovník banky Goldman Sachs Jim O´Neill. V té době do skupiny BRICS ještě nepatřila Jižní Afrika, která se stala členem v roce 2010.
Země BRICS mají velice rychlý ekonomický růst a měly by se během několika desítek let stát ekonomickými vůdci světa. Za nejsilnější země BRICS jsou považovány Čína a Rusko.

Význam slova, termín, co je to BRICS? Definice výrazu BRICS. Co znamená odborný pojem BRICS z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text BRICS se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz BRICS se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, slovník, co to je, formulace, popis, BRICS, význam, informace, přesný výraz, Zkratky, slovo, termín, definice, co znamená, význam pojmu, vysvětlení

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo BRICS? resp. co znamená slovo BRICS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BRICS, odpověď na dotaz co je to BRICS?. Víte např. kdo to je Spammer? Znáte a víte kdo je Zac Efron? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.