Co je to?
Definice výrazu BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Co to je BARF? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu BARF

BARF je zkratka pro metodu výživy přirozeným způsobem. BARF je určena především masožravým domácím zvířatům.V překladu může znamenat kosti a syrovou potravu nebo biologicky vhodnou syrovou potravu.
Jedná se tedy o jídelníček tvořený syrovým masem, kostmi a zeleninou. Inspirací pro BARF je výživa divokých zvířat, především vlků. Pro chovatele je tento způsob výživy náročnější, ale pokud chovatel zajistí vyváženost stravy, měla by tato metoda zaručit zvířeti delší a spokojenější život.

Význam slova, termín, co je to BARF? Definice výrazu BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova BARF sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín BARF patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: BARF, Zkratky, synonymum, co znamená, popis, heslo, slovník, vysvětlení, termín, wiki, Zkratky, formulace, přesný výraz, pojem, informace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená BARF? resp. jaká je definice slova BARF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BARF, odpověď na dotaz co je to BARF?. Víte např. kdo to je Jezuita? Znáte a víte kdo je Karel IV? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.