Co je to?
Definice výrazu BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Co to je BARF? Význam slova

Co znamená termín BARF? Vysvětlení pojmu, definice hesla

BARF je zkratka pro metodu výživy přirozeným způsobem. BARF je určena především masožravým domácím zvířatům.V překladu může znamenat kosti a syrovou potravu nebo biologicky vhodnou syrovou potravu.
Jedná se tedy o jídelníček tvořený syrovým masem, kostmi a zeleninou. Inspirací pro BARF je výživa divokých zvířat, především vlků. Pro chovatele je tento způsob výživy náročnější, ale pokud chovatel zajistí vyváženost stravy, měla by tato metoda zaručit zvířeti delší a spokojenější život.

Význam slova, termín, co je to BARF? Definice výrazu BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem BARF je v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam, co to je, slovo, BARF, přesný výraz, význam slova, definice, informace, Zkratky, co znamená, přesný význam, heslo, význam pojmu, wiki, popis, BARF

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to BARF? resp. co znamená výraz BARF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BARF, odpověď na dotaz co je to BARF?. Víte např. kdo to je Succubus? Znáte a víte kdo je Rezident? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín BARF hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.