Co je to?
Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Co je to ASAP? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu ASAP

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.

Význam slova, termín, co je to ASAP? Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to ASAP? Pak se o ní podělte s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz ASAP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: informace, přesný význam, vysvětlení, co to je, synonymum, heslo, slovo, formulace, Zkratky, přesný výraz, popis, co znamená, termín, popis, význam slova

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu ASAP? resp. co znamená slovo ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Čecháček? Znáte a víte kdo je Neonatolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.