Co je to?
Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Co je to ASAP? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ASAP

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.

Význam slova, termín, co je to ASAP? Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova ASAP můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo ASAP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, popis, slovník, ASAP, wiki, formulace, synonymum, vysvětlení, význam, heslo, význam slova, význam pojmu, ASAP, termín, co to je, definice

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je ASAP? resp. co přesně označuje termín ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Statkář? Znáte a víte kdo je Upír? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.