Co je to?
Definice odborného termínu, slova A-GPS. Co znamená pojem A-GPS z kategorie Zkratky?

Co je to A-GPS? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu A-GPS?

A-GPS čili Assisted GPS je systém, který umožňuje zrychlit zjištění pozice. Přijímač určí svou polohu na základě rozmístění viditelných satelitů a potřebuje mít také sladěné vnitřní hodiny. Pro určení této přesné polohy satelitů se používají efemeridy, které satelity vysílají každou půlminutu. Zprávy platí maximálně 4 hodiny. Určení polohy pak není přesné.
A-GPS získává informace prostřednictvím internetu. Telefony mají aplikace, které stáhnou data rychle a s životností 7 dní.

Význam slova, termín, co je to A-GPS? Definice odborného termínu, slova A-GPS. Co znamená pojem A-GPS z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova A-GPS můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem A-GPS je v sekci Zkratky

Klíčová slova: termín, popis, heslo, význam, A-GPS, co to je, Zkratky, formulace, přesný význam, pojem, slovník, Zkratky, wiki, definice, význam pojmu

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to A-GPS? resp. jaký je význam slova A-GPS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu A-GPS, odpověď na dotaz co je to A-GPS?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Asociál? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu A-GPS i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.